Nauja vyriška kolekcija!

Nauja vyriška kolekcija!

„Harmman“ – tai nauja, unikali dizainerio Kęstučio Lekecko kolekcija vyrams, gyvenantiems aktyvų bei įvairiapusišką gyvenimą ir ieškantiems kokybiškų, praktiškų, klasikinio stiliaus, bet tuo pačiu nenuobodžių drabužių. Kaip teigia pats autorius, „Harmman“ – tai klasika, papildyta subtiliais modernaus stiliaus elementais.

„Esu minimalizmo šalininkas, tačiau visuomet didelį dėmesį skiriu detalėms: natūralaus rago sagos su devyniomis skylutėmis, kuriose išnarstoma baltų motyvų simbolika, nepriekaištingos linijos, įsiuvai, antkišenės – viskas harmoningai dera tarpusavyje.
Tai mano pirmasis projektas, kuriame subtiliai įsipina senosios lietuvių kultūros elementai. Manau, kad tai kuria mūsų kultūrinį savitumą ir puikiai pabrėžia vyro individualumą.“

lekeckas_harmman_2016_12harman_apranga02 harman_apranga03 harmman_drabuziai1

„Harmman“ kolekcijoje rasite ir itin kokybiškų, unikalaus dizaino švarkų, tinkančių tiek oficialiam susitikimui, tiek stilingam laisvalaikiui.
Vienas tokių – 100 % šukuotinės 130’s vilnos švarkas su netradicinėmis įleistinėmis kišenėmis, vizualiai primenančiomis kišenes su antkišene bei specialiai Italijoje pagamintomis natūralaus rago 9 skylučių sagomis, kuriose išsiuvinėtas tradicinis baltų kūrybiškumo ir sėkmės simbolis – eglutė. Išskirtinumo švarkui suteikia ir atverčiama, raudonos spalvos (apatinėje pusėje) natūralaus veltinio apykaklė.
Kolekcijoje turime ir to paties audinio liemenę su iš dvieilio į vienaeilį peraugančiu sagų išdėstymu – taip harmonizuojama figūra, nes akcentuojant krūtinės dalį, liemuo atrodo lieknesnis…

Daugiau modelių galite pamatyti mūsų naujam boutique, kuris įsikūręs Karaliaus Mindaugo prospekte 64-42.

FACEBOOK

Paskutinės naujienos

Kita informacija